Cześć! Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam wieczór panieński Kornelii, który zresztą skończył się parę minut temu :)
Dziewczynom widocznie bardzo spodobał się taniec na blacie :)
Ale prawdziwy wieczór panieński nie odbył by się bez... tego fajnego kolesia *.*
Pewnie domyślacie się już jaki jest jego zawód ^.^
Oprócz tego dziewczyny pryskały się nektarem, biły na poduchy, wznosiły toasty, chlały... no i popsuły telewizor :D
Dawid nie będzie miał wieczoru kawalerskiego, ponieważ nie zna on żadnego chłopaka oprócz swojego szefa.
A co u mnie? Choróbsko -,- I jeszcze do szkoły muszę chodzić, pff...
To tyle na dzisiaj.
Bay ;*


To widzę że impreza była udana, a nawet bardzo udana :) Zdrowiej w takim razie :3 Już jutro piąteczek ♥
OdpowiedzUsuńZdrowia życzę :D
OdpowiedzUsuńhttp://mzmzycie.blogspot.com
Prowadzisz bardzo ciekawego bloga ! :D
OdpowiedzUsuńPomysłowy blog :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do siebie :)
Omg jak mi miło *.* Chętnie odwiedzę Twojego bloga :)
OdpowiedzUsuńZdrowiej :)
OdpowiedzUsuńJaki masz dodatki do simsów? ^^
Z jakiej strony internetowej masz włosy Kornelii ?
A tak po za tym to super! :)
UsuńŁadne stylizacje :D