czwartek, 20 lutego 2014

Najlepszy wieczór panieński

Cześć! Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam wieczór panieński Kornelii, który zresztą skończył się parę minut temu :) 
Dziewczynom widocznie bardzo spodobał się taniec na blacie :) 
Ale prawdziwy wieczór panieński nie odbył by się bez... tego fajnego kolesia *.*
Pewnie domyślacie się już jaki jest jego zawód ^.^
Oprócz tego dziewczyny pryskały się nektarem, biły na poduchy, wznosiły toasty, chlały... no i popsuły telewizor :D
Dawid nie będzie miał wieczoru kawalerskiego, ponieważ nie zna on żadnego chłopaka oprócz swojego szefa. 
A co u mnie? Choróbsko -,- I jeszcze do szkoły muszę chodzić, pff... 
To tyle na dzisiaj.
Bay ;*

7 komentarzy:

  1. To widzę że impreza była udana, a nawet bardzo udana :) Zdrowiej w takim razie :3 Już jutro piąteczek ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdrowia życzę :D
    http://mzmzycie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Prowadzisz bardzo ciekawego bloga ! :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Pomysłowy blog :)
    Zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Omg jak mi miło *.* Chętnie odwiedzę Twojego bloga :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Zdrowiej :)
    Jaki masz dodatki do simsów? ^^
    Z jakiej strony internetowej masz włosy Kornelii ?

    OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, przyjacielu!
Obowiązuje jedna ważna zasada - zakaz używania wulgarnych słów!